MAX3420EECJ+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Controllers |
| برگه داده ها: | MAX3420EECJ+ |
| توضیحات: | IC USB PERIPH CONTROLLER 32LQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - Controllers |
| سری | - |
| تابع | Controller |
| پروتکل | USB |
| رابط | SPI |
| بسته بندی | Tray |
| استانداردهای | USB 2.0 |
| قسمت وضعیت | Active |
| بسته بندی/مورد | 32-LQFP |
| شماره قسمت پایه | MAX3420 |
| جریان--عرضه | 15mA |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 32-LQFP/32-TQFP (7x7) |
در انبار 683 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.38 | $10.17 | $9.97 |
حداقل: 1