MAX32621ICQ+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | MAX32621ICQ+ |
| توضیحات: | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100TQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 96MHz |
| سری | DARWIN |
| اندازه رم | 256K x 8 |
| اندازه هسته | 32-Bit |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه EEPROM | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| اتصال | 1-Wire, I²C, SPI, UART/USART, USB |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 49 |
| هسته پردازنده | ARM® Cortex®-M4F |
| بسته بندی/مورد | 100-TQFP Exposed Pad |
| مبدل داده ها | A/D 4x10b |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| شماره قسمت پایه | MAX32621 |
| اندازه حافظه برنامه | 2MB (2M x 8) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 100-TQFP (14x14) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 1.14V ~ 3.6V |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $16.78 | $16.44 | $16.12 |
حداقل: 1