TG88CO196EC40
| سازندگان: | Intel |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | TG88CO196EC40 |
| توضیحات: | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 132QFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Intel |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 40MHz |
| سری | MCS®96 |
| اندازه رم | 4K x 8 |
| اندازه هسته | 16-Bit |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه EEPROM | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| لوازم جانبی | WDT |
| اتصال | CANbus, SIO, SSIO |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 59 |
| هسته پردازنده | MCS 96 |
| بسته بندی/مورد | 132-QFP |
| مبدل داده ها | A/D 16x10b |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| اندازه حافظه برنامه | 256KB (256K x 8) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 132-QFP |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 4.75V ~ 5.25V |
در انبار 80 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $16.39 | $16.06 | $15.74 |
حداقل: 1