LTM8067IY
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC DC Converters |
| برگه داده ها: | LTM8067IY |
| توضیحات: | DC DC CONVERTER 2.5-24V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | DC DC Converters |
| نوع | Isolated Module |
| سری | µModule® |
| ویژگی | UVLO |
| بسته بندی | Tube |
| بهره وری | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 38-BBGA Module |
| اندازه/ابعاد | 0.44" L x 0.35" W x 0.19" H (11.3mm x 9.0mm x 4.9mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 2.5 ~ 24V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-خروجی 4 | - |
| ولتاژ-انزوا | 2kV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 40V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 2.8V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 450mA |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 38-BGA (11.25x9) |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $18.99 | $18.61 | $18.24 |
حداقل: 1