R15P215S/P/X2/R6.4
سازندگان: RECOM Power
دسته بندی محصولات: DC DC Converters
توضیحات: DC DC CONVERTER 15V 2W
وضعیت RoHS: سازگار با RoHS
ویژگی مقدار مشخصه
تولید کننده RECOM Power
نوع Isolated Module
سری ECONOLINE RxxP2xx/R (2W)
ویژگی SCP
بسته بندی Tube
بهره وری 88%
قسمت وضعیت Active
برنامه ITE (Commercial), Medical
نوع نصب Through Hole
قدرت (وات) 2W
بسته بندی/مورد 7-DIP Module, 4 Leads
اندازه/ابعاد 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
تعداد خروجی 1
ولتاژ-خروجی 1 15V
ولتاژ-خروجی 2 -
ولتاژ-خروجی 3 -
ولتاژ-انزوا 6.4kV
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
ولتاژ-ورودی (حداکثر) 16.5V
ولتاژ-ورودی (Min) 13.5V
جریان-خروجی (حداکثر) 132mA