LT1394CS8#TRPBF
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Comparators |
| برگه داده ها: | LT1394CS8#TRPBF |
| توضیحات: | IC COMPARATOR LOW PWR 7NS 8-SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Linear - Comparators |
| نوع | with Latch |
| سری | UltraFast™ |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| هیسترزیس | - |
| نوع خروجی | CMOS, Complementary, TTL |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| CMRR ، PSRR (تایپ) | 100dB CMRR, 100dB PSRR |
| تعداد عناصر | 1 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| جریان خروجی (تایپ) | 20mA |
| تاخیر انتشار (حداکثر) | 9ns |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| جریان (حداکثر) | 8.5mA |
| تعصب ورودي فعلي (حداكثر) | 4.5µA @ ±5V |
| ولتاژ-افست ورودی (حداکثر) | 2.5mV @ ±5V |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | - |
در انبار 2015 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1