MAX942ESA-T
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Comparators |
| برگه داده ها: | MAX942ESA-T |
| توضیحات: | IC COMPARATR DUAL R-R 3/5V 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Linear - Comparators |
| نوع | General Purpose |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| هیسترزیس | - |
| نوع خروجی | CMOS, Push-Pull, TTL |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | MAX942 |
| CMRR ، PSRR (تایپ) | 81.94dB CMRR, 81.94dB PSRR |
| تعداد عناصر | 2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان خروجی (تایپ) | - |
| تاخیر انتشار (حداکثر) | 80ns |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| جریان (حداکثر) | 600µA |
| تعصب ورودي فعلي (حداكثر) | 0.15µA @ 5.5V |
| ولتاژ-افست ورودی (حداکثر) | 2mV @ 5.5V |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 2.7V ~ 5.5V |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1