HMC451LC3
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Amplifiers |
| برگه داده ها: | HMC451LC3 |
| توضیحات: | IC RF AMP GP 5GHZ-20GHZ 16SMT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | RF Amplifiers |
| دست آوردن | 17dB |
| P1dB | 19.5dBm |
| سری | - |
| نوع RF | General Purpose |
| فرکانس | 5GHz ~ 20GHz |
| بسته بندی | Strip |
| قسمت وضعیت | Active |
| شکل سر و صدا | 7dB |
| بسته بندی/مورد | 16-VFQFN Exposed Pad |
| فرکانس آزمون | - |
| شماره قسمت پایه | HMC451 |
| جریان--عرضه | 114mA |
| ولتاژ-تامین | 5V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SMT (3x3) |
در انبار 245 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $63.27 | $62.00 | $60.76 |
حداقل: 1