HMC383LC4TR
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Amplifiers |
| برگه داده ها: | HMC383LC4TR |
| توضیحات: | IC RF AMP GP 12GHZ-30GHZ 24SMT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | RF Amplifiers |
| دست آوردن | 15dB |
| P1dB | 16.5dBm |
| سری | - |
| نوع RF | General Purpose |
| فرکانس | 12GHz ~ 30GHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| شکل سر و صدا | 8dB |
| بسته بندی/مورد | 24-TFQFN Exposed Pad |
| فرکانس آزمون | - |
| شماره قسمت پایه | HMC383 |
| جریان--عرضه | 100mA |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-SMT (4x4) |
در انبار 273 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1