HMC234C8
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Switches |
| برگه داده ها: | HMC234C8 |
| توضیحات: | IC RF SWITCH SPDT 8GHZ 8SMT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | RF Switches |
| IIP3 | 46dBm |
| P1dB | 26dBm |
| سری | - |
| مدار | SPDT |
| نوع RF | General Purpose |
| ویژگی | - |
| توپولوژی | - |
| امپدانس | 50Ohm |
| انزوا | 38dB |
| بسته بندی | Strip |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| از دست دادن درج | 2.1dB |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| فرکانس آزمون | 8GHz |
| محدوده فرکانسی | DC ~ 8GHz |
| شماره قسمت پایه | HMC234 |
| ولتاژ-تامین | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SMT |
در انبار 85 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1