MASWSS0129TR-3000
| سازندگان: | M/A-Com Technology Solutions |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Switches |
| برگه داده ها: | MASWSS0129TR-3000 |
| توضیحات: | IC RF SWITCH DPDT 6GHZ 12QFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | M/A-Com Technology Solutions |
| دسته بندی محصولات | RF Switches |
| IIP3 | - |
| P1dB | 31dBm |
| سری | - |
| مدار | DPDT |
| نوع RF | 802.11a/b/g |
| ویژگی | - |
| توپولوژی | Reflective |
| امپدانس | 50Ohm |
| انزوا | 30dB |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| از دست دادن درج | 1dB |
| بسته بندی/مورد | 12-VFQFN Exposed Pad |
| فرکانس آزمون | 6GHz |
| محدوده فرکانسی | DC ~ 6GHz |
| ولتاژ-تامین | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 12-PQFN (3x3) |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1