DC2397A
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| برگه داده ها: | DC2397A |
| توضیحات: | DEMO BOARD FOR LTC3130EUD-1 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| سری | - |
| نوع تخته | Fully Populated |
| قسمت وضعیت | Active |
| هدف اصلی | DC/DC, Step Up or Down |
| ولتاژ ورودی | 2.4V ~ 25V |
| شماره قسمت پایه | LTC3130 |
| جریان-خروجی | 600mA |
| خروجی ها و نوع | 1, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 1.8V, 3.3V, 5V or 12V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| توپولوژی تنظیم کننده | Buck-Boost |
| مورد استفاده IC/بخش | LTC3130-1 |
| فرکانس سوئیچینگ | - |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $150.00 | $147.00 | $144.06 |
حداقل: 1