DC1854A
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| برگه داده ها: | DC1854A |
| توضیحات: | BOARD EVAL FOR LT8471EFE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| سری | - |
| نوع تخته | Fully Populated |
| قسمت وضعیت | Active |
| هدف اصلی | DC/DC, Negative Inverter |
| ولتاژ ورودی | 6V ~ 32V |
| شماره قسمت پایه | LT8471 |
| جریان-خروجی | 1.4A, 800mA |
| خروجی ها و نوع | 2, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | ±5V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| توپولوژی تنظیم کننده | Inverting |
| مورد استفاده IC/بخش | LT8471 |
| فرکانس سوئیچینگ | 450kHz |
در انبار 5 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $150.00 | $147.00 | $144.06 |
حداقل: 1