DC2342A
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | DC2342A |
| توضیحات: | LT3762 DEMO BOARD SYNC BOOST LED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Dimmable |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 4V ~ 28V |
| خروجی ها و نوع | 1, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 32V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | LT3762 |
| جریان-خروجی/کانال | 2A |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $175.00 | $171.50 | $168.07 |
حداقل: 1