DC949A-A
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | DC949A-A |
| توضیحات: | BOARD DEMO FOR LT3478EFE-1 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Linear Technology / Analog Devices |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Dimmable |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 2.8V ~ 25V |
| خروجی ها و نوع | 1, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 36V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | LT3478-1 |
| جریان-خروجی/کانال | 350mA |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $169.32 | $165.93 | $162.61 |
حداقل: 1