ATF1502ASV-15AC44
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devices) |
| برگه داده ها: | ATF1502ASV-15AC44 |
| توضیحات: | IC CPLD 32 MC 15NS EE 44TQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Embedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devices) |
| سری | ATF15xx |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 32 |
| بسته بندی/مورد | 44-TQFP |
| شماره قسمت پایه | ATF1502ASV |
| نوع قابل برنامه ریزی | In System Programmable (min 10K program/erase cycles) |
| تعداد ماکروسلول ها | 32 |
| زمان تاخیر tpd (1) حداکثر | 15.0ns |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 44-TQFP (10x10) |
| تامین ولتاژ-داخلی | 3V ~ 3.6V |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1