ATF1504ASVL-15JC44
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devices) |
| برگه داده ها: | ATF1504ASVL-15JC44 |
| توضیحات: | IC CPLD 64 MACRO 15NS 44PLCC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Embedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devices) |
| سری | ATF15xx |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 32 |
| بسته بندی/مورد | 44-LCC (J-Lead) |
| شماره قسمت پایه | ATF1504ASVL |
| نوع قابل برنامه ریزی | In System Programmable (min 10K program/erase cycles) |
| تعداد ماکروسلول ها | 64 |
| زمان تاخیر tpd (1) حداکثر | 15.0ns |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 44-PLCC (16.6x16.6) |
| تامین ولتاژ-داخلی | 3V ~ 3.6V |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1