ADSP-21369KSWZ-2A
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - DSP (Digital Signal Processors) |
| برگه داده ها: | ADSP-21369KSWZ-2A |
| توضیحات: | IC DSP 32BIT 233MHZ 208-LQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Embedded - DSP (Digital Signal Processors) |
| نوع | Floating Point |
| سری | SHARC® |
| رابط | DAI, DPI |
| بسته بندی | Tray |
| نرخ ساعت | 333MHz |
| RAM روی تراشه | 256kB |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| ولتاژ-I/O | 3.30V |
| بسته بندی/مورد | 208-LQFP Exposed Pad |
| ولتاژ-هسته | 1.20V |
| شماره قسمت پایه | ADSP-21369 |
| حافظه غیر فرار | ROM (768 kB) |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 208-LQFP-EP (28x28) |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $42.03 | $41.19 | $40.37 |
حداقل: 1