ADSP-2185NBSTZ-320
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - DSP (Digital Signal Processors) |
| برگه داده ها: | ADSP-2185NBSTZ-320 |
| توضیحات: | IC DSP CONTROLLER 16BIT 100LQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Analog Devices, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Embedded - DSP (Digital Signal Processors) |
| نوع | Fixed Point |
| سری | ADSP-21xx |
| رابط | Host Interface, Serial Port |
| بسته بندی | Tray |
| نرخ ساعت | 80MHz |
| RAM روی تراشه | 80kB |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| ولتاژ-I/O | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| بسته بندی/مورد | 100-LQFP |
| ولتاژ-هسته | 1.90V |
| شماره قسمت پایه | ADSP-2185 |
| حافظه غیر فرار | External |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 100-LQFP (14x14) |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $29.28 | $28.69 | $28.12 |
حداقل: 1