VSFCS2PI016G
| سازندگان: | Virtium |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory Cards |
| برگه داده ها: | VSFCS2PI016G |
| توضیحات: | Memory Cards 16GB,CFast, 3.3V,PE, SLC, Industrial Temp (-40 to 85 C) |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| برند | Virtium |
| سری | VSFC |
| محصول | CFast Cards |
| Tradename | StorFly |
| اندازه حافظه | 16 GB |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Virtium |
| نوع محصول | Memory Cards |
| پیکربندی | SLC |
| نوع رابط | SATA |
| دسته بندی محصولات | Memory Cards |
| مقدار کارخانه بسته | 1 |
| ولتاژ تامین عامل | 3.3 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $169.60 | $166.21 | $162.88 |
حداقل: 1