AP8GAH322B-1
| سازندگان: | Apacer |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | USB Flash Drives |
| برگه داده ها: | AP8GAH322B-1 |
| توضیحات: | USB Flash Drives USB 2.0 FLASH DRIVE BLACK PEN CAP 8GB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Apacer |
| سری | AH322 |
| محصول | USB 2.0 |
| بسته بندی | Bulk |
| ابعاد | 55.3 mm x 18.1 mm x 8.7 mm |
| اندازه حافظه | 8 GB |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Apacer |
| نوع محصول | USB Flash Drives |
| دسته بندی محصولات | USB Flash Drives |
| مقدار کارخانه بسته | 1 |
| ولتاژ تامین عامل | 5 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 60 C |
| حداقل دمای عملیاتی | 0 C |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.86 | $14.56 | $14.27 |
حداقل: 1