SMART1500LCD
| سازندگان: | Tripp Lite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems |
| برگه داده ها: | SMART1500LCD |
| توضیحات: | UPS 1500VA 8OUT LCD DISP USB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tripp Lite |
| دسته بندی محصولات | Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems |
| فرم | Rackmount |
| نوع | Line Interactive (Input Regulation) |
| ارتفاع | 3.500" (88.90mm) |
| سری | Smart Pro® |
| وزن | 30 lbs (13.6 kg) |
| رسانه های AC | 8 (UPS) |
| طول سیم | 6' (1.83m) |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Desktop, Home Theater |
| قدرت دارای امتیاز | 1.5kVA / 900W |
| اندازه/ابعاد | 10.500" L x 17.252" W (266.70mm x 438.20mm) |
| ولتاژ-خروجی | 120V |
| اتصال-AC ورودی | NEMA 5-15P |
| اتصال-AC خروجی | NEMA 5-15R |
| خطوط رسانه ای محافظت شده | RJ45 |
| زمان پشتیبان گیری-حداکثر بار | 3.5 minutes |
در انبار 16 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $331.59 | $324.96 | $318.46 |
حداقل: 1