SMART500RT1U
| سازندگان: | Tripp Lite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems |
| برگه داده ها: | SMART500RT1U |
| توضیحات: | UPS 500VA 300W 7OUT W/SOFTWARE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tripp Lite |
| دسته بندی محصولات | Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems |
| فرم | Rackmount |
| نوع | Line Interactive (Input Regulation) |
| ارتفاع | 1.728" (43.90mm) |
| سری | Smart Pro® |
| وزن | 18 lbs (8.2 kg) |
| رسانه های AC | 7 (6 UPS, 1 Surge Only) |
| طول سیم | 10' (3.05m) |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Network, Single Phase |
| قدرت دارای امتیاز | 500VA / 300W |
| اندازه/ابعاد | 11.256" L x 17.319" W (286.00mm x 439.90mm) |
| ولتاژ-خروجی | 120V |
| اتصال-AC ورودی | NEMA 5-15P |
| اتصال-AC خروجی | NEMA 5-15R |
| خطوط رسانه ای محافظت شده | - |
| زمان پشتیبان گیری-حداکثر بار | 3 minutes |
در انبار 18 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $232.39 | $227.74 | $223.19 |
حداقل: 1