PV1000HF
| سازندگان: | Tripp Lite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC to AC (Power) Inverters |
| برگه داده ها: | PV1000HF |
| توضیحات: | INVERTER 1000W 12VDC 4 OUTLET |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tripp Lite |
| دسته بندی محصولات | DC to AC (Power) Inverters |
| اندازه | 13.00" L x 6.00" W x 4.25" H (330.2mm x 152.4mm x 107.9mm) |
| نوع | Inverter |
| سری | PowerVerter® |
| وزن | 6.8 lbs (3.1 kg) |
| ویژگی | - |
| رسانه های AC | 4 |
| قسمت وضعیت | Active |
| منطقه مورد استفاده | North America |
| ولتاژ ورودی | 12VDC |
| ولتاژ-خروجی | 120VAC |
| قابلیت از راه دور | Yes |
| افزایش قدرت خروجی | 2kW |
| اتصال-AC خروجی | NEMA 5-15R |
| اتصال-ورودی ولتاژ | Terminals |
| قدرت خروجی پیوسته | 1kW |
در انبار 9 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $285.34 | $279.63 | $274.04 |
حداقل: 1