PVINT375
| سازندگان: | Tripp Lite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC to AC (Power) Inverters |
| برگه داده ها: | PVINT375 |
| توضیحات: | INTL INVERTER DC TO AC 1 OUTLET |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tripp Lite |
| دسته بندی محصولات | DC to AC (Power) Inverters |
| اندازه | 7.75" L x 4.25" W x 2.00" H (196.9mm x 108.0mm x 50.8mm) |
| نوع | Inverter |
| سری | INT |
| ویژگی | - |
| رسانه های AC | 1 |
| قسمت وضعیت | Active |
| منطقه مورد استفاده | International |
| ولتاژ ورودی | 12VDC |
| ولتاژ-خروجی | 230VAC |
| قابلیت از راه دور | No |
| افزایش قدرت خروجی | 600W |
| اتصال-AC خروجی | None (Hardwire) |
| اتصال-ورودی ولتاژ | Cigarette Lighter Plug |
| قدرت خروجی پیوسته | 375W |
در انبار 18 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $83.96 | $82.28 | $80.64 |
حداقل: 1