S761K
| سازندگان: | Switchcraft Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Barrel - Power Connectors |
| برگه داده ها: | S761K |
| توضیحات: | CONN PWR PLUG 2X5.5MM SOLDER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Switchcraft Inc. |
| دسته بندی محصولات | Barrel - Power Connectors |
| جنسیت | Female |
| سری | - |
| ویژگی | Thread Lock |
| شامل | 2 pcs - 1 Connector, 1 Handle |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| رنگ بدن | Silver, Black |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder Eyelet(s) |
| اندازه موضوع | - |
| جنس بدنه | Brass |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| نوع اتصال | Plug |
| قطر واقعی | 0.079" (2.00mm ID), 0.217" (5.50mm OD) |
| ولتاژ-دارای | - |
| تماس با مواد | Brass |
| رنگ عایقی | Black |
| قابلیت نصب | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| سوئیچ داخلی (ها) | Does Not Contain Switch |
| مواد دی الکتریک | Thermoplastic |
| طول/عمق جفت گیری | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 5A |
| دمای عملیاتی | - |
| تماس با مواد-آبکاری | Tin |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
| تعداد پوزیشن ها/تماس ها | 2 Conductors, 2 Contacts |
| قطر جفتگیری صنعت به رسمیت شناخته شده | 2.00mm ID (0.079"), 5.50mm OD (0.217") |
در انبار 6884 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.24 | $4.16 | $4.07 |
حداقل: 1