L722RA
| سازندگان: | Switchcraft Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Barrel - Power Connectors |
| برگه داده ها: | L722RA |
| توضیحات: | CONN POWER JACK 2.1MM ID SOLDER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Switchcraft Inc. |
| دسته بندی محصولات | Barrel - Power Connectors |
| جنسیت | Male |
| سری | - |
| ویژگی | Mounting Hardware, Thread Lock |
| شامل | 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 Washer |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| رنگ بدن | Silver, Black |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder |
| اندازه موضوع | 5/16"-32 |
| جنس بدنه | Copper Alloy |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| نوع اتصال | Jack |
| قطر واقعی | - |
| ولتاژ-دارای | 12V |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| رنگ عایقی | - |
| قابلیت نصب | Bulkhead - Front Side Nut |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| سوئیچ داخلی (ها) | Single Switch, Normally Closed |
| مواد دی الکتریک | Thermoplastic |
| طول/عمق جفت گیری | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 5A |
| دمای عملیاتی | - |
| تماس با مواد-آبکاری | Silver |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
| تعداد پوزیشن ها/تماس ها | 2 Conductors, 3 Contacts |
| قطر جفتگیری صنعت به رسمیت شناخته شده | 2.10mm ID (0.083") |
در انبار 7584 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.00 | $3.92 | $3.84 |
حداقل: 1