EH35MMSSC
| سازندگان: | Switchcraft Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Barrel - Audio Connectors |
| برگه داده ها: | EH35MMSSC |
| توضیحات: | CONN JACK STEREO 3.5MM PNL MNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| جنسیت | Female |
| سری | EH |
| ویژگی | - |
| شامل | 3 pcs - 1 Connector, 1 Housing, 1 Nut |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| رنگ بدن | Silver |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder Cup |
| اندازه موضوع | - |
| خطوط سیگنال | Stereo (3 Conductor, TRS) |
| جنس بدنه | Zinc Alloy |
| کابل های باز | - |
| نوع نصب | Panel Mount |
| نوع اتصال | Phone Jack |
| قطر واقعی | 0.142" (3.60mm) |
| اندازه سوراخ پنل | 0.945" (24.00mm) |
| ولتاژ-دارای | - |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| رنگ عایقی | - |
| سوئیچ داخلی (ها) | Does Not Contain Switch |
| مواد دی الکتریک | Thermoplastic |
| طول/عمق جفت گیری | - |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 60°C |
| تعداد پوزیشن ها/تماس ها | 3 Conductors, 3 Contacts |
| قطر جفتگیری صنعت به رسمیت شناخته شده | 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone |