35HDLSN12
| سازندگان: | Switchcraft Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Barrel - Audio Connectors |
| برگه داده ها: | 35HDLSN12 |
| توضیحات: | 3.5MM LCK SLD STEREO PLUG, .12 T |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| جنسیت | Male |
| سری | 35HD |
| ویژگی | Locking, Sealed, Strain Relief |
| شامل | 4 pcs - 1 Connector, 1 Handle, 1 Insulator Tube, 1 O-Ring |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| رنگ بدن | Silver, Black |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Solder Eyelet(s) |
| اندازه موضوع | - |
| خطوط سیگنال | Stereo (3 Conductor, TRS) |
| جنس بدنه | Copper Alloy |
| کابل های باز | 0.125" ~ 0.150" (3.18mm ~ 3.81mm) |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| نوع اتصال | Phone Plug |
| قطر واقعی | 0.140" (3.56mm) |
| اندازه سوراخ پنل | - |
| ولتاژ-دارای | 250VAC, 140VDC |
| رنگ عایقی | - |
| سوئیچ داخلی (ها) | Does Not Contain Switch |
| طول/عمق جفت گیری | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 4A |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 85°C |
| تماس با مواد-آبکاری | Tin |
| تعداد پوزیشن ها/تماس ها | 3 Conductors, 3 Contacts |
| قطر جفتگیری صنعت به رسمیت شناخته شده | 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone |