GKG5R015
| سازندگان: | Sprague Goodman |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Trimmers, Variable Capacitors |
| برگه داده ها: | GKG5R015 |
| توضیحات: | CAP TRIMMER 2-5PF 100V TH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sprague Goodman |
| دسته بندی محصولات | Trimmers, Variable Capacitors |
| سری | SURFTRIM® GKG |
| ویژگی | General Purpose |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 300 @ 1MHz |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| نوع تنظیم | Top |
| ولتاژ-دارای | 100V |
| اندازه/ابعاد | 0.236" Dia (6.00mm) |
| محدوده خازن | 2 ~ 5pF |
| مواد دی الکتریک | Ceramic |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.197" (5.00mm) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
در انبار 1803 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.81 | $0.79 | $0.78 |
حداقل: 1