27271SL
| سازندگان: | Johanson Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Trimmers, Variable Capacitors |
| برگه داده ها: | 27271SL |
| توضیحات: | CAP TRIMMER 0.6-4.5PF 500V SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Johanson Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Trimmers, Variable Capacitors |
| سری | Giga-Trim® |
| ویژگی | General Purpose |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 3000 @ 250MHz |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع تنظیم | Side |
| ولتاژ-دارای | 500V |
| اندازه/ابعاد | 0.140" Dia (3.56mm) |
| محدوده خازن | 0.6 ~ 4.5pF |
| مواد دی الکتریک | Sapphire |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 125°C |
در انبار 295 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $37.83 | $37.07 | $36.33 |
حداقل: 1