GAA10005
| سازندگان: | Sprague Goodman |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Trimmers, Variable Capacitors |
| برگه داده ها: | GAA10005 |
| توضیحات: | CAP TRIMMER 1-10PF 250V SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sprague Goodman |
| دسته بندی محصولات | Trimmers, Variable Capacitors |
| سری | AIRTRIM® GAA |
| ویژگی | General Purpose |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 5000 @ 100MHz |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع تنظیم | Side |
| ولتاژ-دارای | 250V |
| اندازه/ابعاد | 0.300" L x 0.400" W (7.62mm x 10.16mm) |
| محدوده خازن | 1 ~ 10pF |
| مواد دی الکتریک | Air |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 125°C |
در انبار 68 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $30.88 | $30.26 | $29.66 |
حداقل: 1