9701-0SL-1
| سازندگان: | Johanson Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Trimmers, Variable Capacitors |
| برگه داده ها: | 9701-0SL-1 |
| توضیحات: | CAP TRIMMER 0.25-0.7PF 250V SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Johanson Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Trimmers, Variable Capacitors |
| سری | Thin-Trim® |
| ویژگی | General Purpose |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 1000 @ 100MHz |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع تنظیم | Top |
| ولتاژ-دارای | 250V |
| اندازه/ابعاد | 0.150" Dia (3.81mm) |
| محدوده خازن | 0.25 ~ 0.7pF |
| مواد دی الکتریک | Ceramic |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.040" (1.02mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
در انبار 11 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.08 | $9.88 | $9.68 |
حداقل: 1