S3L20U-5000
| سازندگان: | Shindengen |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | S3L20U-5000 |
| توضیحات: | Diodes - General Purpose, Power, Switching Fast Recovery Diode |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Shindengen |
| محصول | General Purpose Diodes |
| بسته بندی | Bulk |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Shindengen |
| نوع محصول | Diodes - General Purpose, Power, Switching |
| پیکربندی | Single |
| زمان بهبودی | 35 ns |
| سبک نصب | Through Hole |
| دسته بندی محصولات | Diodes - General Purpose, Power, Switching |
| جریان حداکثر موج | 60 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 3 A |
| Ir-جریان معکوس | 10 uA |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 200 V |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 0.98 V |
| مقدار کارخانه بسته | 200 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
در انبار 97 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.21 | $1.19 | $1.16 |
حداقل: 1