D4F60-5063
| سازندگان: | Shindengen |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | D4F60-5063 |
| توضیحات: | Diodes - General Purpose, Power, Switching 4.0 Amp 600 Volt |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Shindengen |
| عرض | 4 mm |
| ارتفاع | 2.7 mm |
| طول | 7 mm |
| محصول | General Purpose Diodes |
| بسته بندی | Reel |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Shindengen |
| نوع محصول | Diodes - General Purpose, Power, Switching |
| پیکربندی | Single |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | 2F |
| دسته بندی محصولات | Diodes - General Purpose, Power, Switching |
| جریان حداکثر موج | 200 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 1.85 A |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 0.95 V |
| مقدار کارخانه بسته | 750 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 361 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.35 | $1.32 | $1.30 |
حداقل: 1