DF20SC9M-7102
| سازندگان: | Shindengen |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | DF20SC9M-7102 |
| توضیحات: | Schottky Diodes & Rectifiers VRM=90 IFSM=200 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Schottky Rectifier |
| برند | Shindengen |
| عرض | 9.3 mm |
| ارتفاع | 4.6 mm |
| طول | 10.2 mm |
| محصول | Schottky Rectifiers |
| فن آوری | Si |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.066315 oz |
| تولید کننده | Shindengen |
| نوع محصول | Schottky Diodes & Rectifiers |
| پیکربندی | Dual Common Cathode |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | D2PAK-2 |
| دسته بندی محصولات | Schottky Diodes & Rectifiers |
| سبک ختم | SMD/SMT |
| اگر--جریان رو به جلو | 20 A |
| Ir-جریان معکوس | 10000 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 0.75 V |
| مقدار کارخانه بسته | 50 |
| عامل محدوده دما | + 150 C |
| Ifsm-جریان موج رو به جلو | 200 A |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| Vrrm-ولتاژ معکوس تکراری | 90 V |
در انبار 20 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.43 | $3.36 | $3.29 |
حداقل: 1