S20LC20UST-5000
| سازندگان: | Shindengen |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | S20LC20UST-5000 |
| توضیحات: | Rectifiers Super Fast Recovery |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Fast Recovery Rectifiers |
| برند | Shindengen |
| محصول | Rectifiers |
| بسته بندی | Bulk |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Shindengen |
| نوع محصول | Rectifiers |
| زمان بهبودی | 25 ns |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | MTO-3PT |
| دسته بندی محصولات | Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 120 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 20 A |
| Ir-جریان معکوس | 10 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 0.96 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 200 V |
| مقدار کارخانه بسته | 100 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
در انبار 6 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.20 | $3.14 | $3.07 |
حداقل: 1