SE1220PL,YL
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | SE1220PL,YL |
| توضیحات: | CASE PLSTC YLW 28.31"L X 22.33"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Yellow |
| طراحی | Equipment Case, Hinged Lid |
| ارتفاع | 15.100" (383.54mm) |
| سری | SE, Seahorse |
| وزن | 23 lbs (10.4kg) |
| رأی | IP67/MIL-STD 810F-512.4 |
| ویژگی | Locks |
| مواد | Plastic, Polypropylene |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 632in² (4077cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Case |
| اندازه/ابعاد | 28.310" L x 22.330" W (719.07mm x 567.18mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL-HB75 |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $160.34 | $157.13 | $153.99 |
حداقل: 1