SE1530FML,DT
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | SE1530FML,DT |
| توضیحات: | CASE PLSTC TAN 46.6"L X 16.72"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Tan |
| طراحی | Equipment Case, Hinged Lid |
| ارتفاع | 6.830" (173.48mm) |
| سری | SE, Seahorse |
| وزن | 17 lbs (7.7kg) |
| رأی | IP67/MIL-STD 810F-512.4 |
| ویژگی | Accuform Foam, Handles, Locks, Wheels |
| مواد | Plastic, Polypropylene |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 779in² (5026cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Case |
| اندازه/ابعاد | 46.600" L x 16.720" W (1183.64mm x 424.69mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL-HB75 |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $156.23 | $153.11 | $150.04 |
حداقل: 1