RB53P06B16B
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | RB53P06B16B |
| توضیحات: | BOX PLSTC BLACK 4.72"L X 3.15"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.165" (55.00mm) |
| سری | RB |
| وزن | - |
| رأی | IP67, NEMA 4 |
| ویژگی | PCB Supports, Wall Mount, Watertight |
| مواد | Plastic, Polycarbonate |
| ضخامت | 0.118" (3.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 14.9in² (96cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.724" L x 3.152" W (120.00mm x 80.06mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |