A319V,BK
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | A319V,BK |
| توضیحات: | BOX ABS BLACK 5.3"L X 5.1"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Split Sides and End Panel(s) |
| ارتفاع | 1.710" (43.43mm) |
| سری | A |
| وزن | 0.308 lb (139.71g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | Battery Compartment, 9V, PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.090" (2.29mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 27.0in² (174cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 5.300" L x 5.100" W (134.62mm x 129.54mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |