M6IND,GY
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | M6IND,GY |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 4.15"L X 2.4"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Split Sides and End Panel(s) |
| ارتفاع | 0.850" (21.59mm) |
| سری | M |
| وزن | 0.11 lb (49.9g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | Battery Compartment, 9V and AA |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.100" (2.54mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 9.96in² (64.3cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.150" L x 2.400" W (105.41mm x 60.96mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $12.51 | $12.26 | $12.01 |
حداقل: 1