RB22-1TG1BC
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | RB22-1TG1BC |
| توضیحات: | BOX PLSTC CL/GRAY 2.56" X 1.97" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Clear, Gray Cover/Door |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.378" (35.00mm) |
| سری | RB |
| وزن | - |
| رأی | IP67, NEMA 4 |
| ویژگی | PCB Supports, Wall Mount, Watertight |
| مواد | Plastic, Polycarbonate |
| ضخامت | 0.098" (2.49mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 5.03in² (32.5cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 2.559" L x 1.969" W (65.00mm x 50.01mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |