182R,GY
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 182R,GY |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 14.21"L X 4.88"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Split Sides |
| ارتفاع | 2.000" (50.80mm) |
| سری | S |
| وزن | 0.928 lb (420.93g) |
| رأی | IP40, NEMA 1 |
| ویژگی | Front Access, PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.100" (2.54mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 69.3in² (447cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 14.210" L x 4.880" W (360.93mm x 123.95mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $17.62 | $17.27 | $16.92 |
حداقل: 1