091,GY
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 091,GY |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 9.5"L X 6.34"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Cover Included |
| ارتفاع | 0.900" (22.86mm) |
| سری | S |
| وزن | 0.522 lb (236.78g) |
| رأی | IP40, NEMA 1 |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.100" (2.54mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 60.2in² (388cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 9.500" L x 6.340" W (241.30mm x 161.04mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $17.20 | $16.86 | $16.52 |
حداقل: 1