DRIDC24
| سازندگان: | Sensata-Crydom |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | I/O Relay Modules |
| برگه داده ها: | DRIDC24 |
| توضیحات: | DC INPUT MODULE 4-32V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sensata-Crydom |
| دسته بندی محصولات | I/O Relay Modules |
| نوع | DC Input Module |
| رنگ | White |
| سبک | DIN Rail Mount |
| سری | DR |
| ویژگی | Status LED(s) |
| قسمت وضعیت | Active |
| روشن کردن زمان | 1ms |
| خاموش کردن زمان | 1ms |
| جریان ورودی | 34mA |
| ولتاژ ورودی | 4 ~ 32VDC |
| جریان-خروجی | 28mA |
| ولتاژ-خروجی | 24VDC |
در انبار 16 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $52.80 | $51.74 | $50.71 |
حداقل: 1