DR-IAC5
| سازندگان: | Sensata-Crydom |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | I/O Relay Modules |
| برگه داده ها: | DR-IAC5 |
| توضیحات: | AC INPUT MODULE 120V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sensata-Crydom |
| دسته بندی محصولات | I/O Relay Modules |
| نوع | AC Input Module |
| رنگ | Yellow |
| سبک | DIN Rail Mount |
| سری | DR |
| ویژگی | Status LED(s) |
| قسمت وضعیت | Active |
| روشن کردن زمان | 20ms |
| خاموش کردن زمان | 30ms |
| جریان ورودی | 5mA |
| ولتاژ ورودی | 120VAC |
| جریان-خروجی | 28mA |
| ولتاژ-خروجی | 5VDC |
در انبار 13 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $51.37 | $50.34 | $49.34 |
حداقل: 1