RGPSM002WA
| سازندگان: | Semtech Corporation |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Receivers |
| برگه داده ها: | RGPSM002WA |
| توضیحات: | RF RCVR GPS 1575.42MHZ MODULE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Semtech Corporation |
| دسته بندی محصولات | RF Receivers |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| فرکانس | 1575.42MHz |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه حافظه | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | -143dBm |
| برنامه | Automotive, Laptop, PDA |
| رابط داده | Connector, 16 Contact Board to Board |
| بسته بندی/مورد | Module |
| نرخ داده (حداکثر) | - |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 3.6V |
| کانکتور آنتن | - |
| جریان دریافت | 19mA |
| دمای عملیاتی | - |
| مدولاسیون یا پروتکل | GPS |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Module |
در انبار 68 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1