TRF7900APW
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Receivers |
| برگه داده ها: | TRF7900APW |
| توضیحات: | RF RCVR FM/FSK 27MHZ 28TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | RF Receivers |
| سری | - |
| ویژگی | RSSI Equipped |
| فرکانس | 27MHz |
| بسته بندی | Tube |
| اندازه حافظه | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | -102dBm |
| برنامه | Human-Interface Devices (HID), Wireless Control |
| رابط داده | PCB, Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| نرخ داده (حداکثر) | 5kbps |
| ولتاژ-تامین | 4V ~ 5.5V |
| کانکتور آنتن | PCB, Surface Mount |
| جریان دریافت | 65mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| مدولاسیون یا پروتکل | FM, FSK |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 28-TSSOP |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1