E-103
| سازندگان: | Semitec |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | E-103 |
| توضیحات: | Current Regulator Diodes 50V 10mA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Semitec |
| سری | E |
| بسته بندی | Bulk |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.004642 oz |
| تولید کننده | Semitec |
| نوع محصول | Current Regulator Diodes |
| پیکربندی | Single |
| سبک نصب | Through Hole |
| دسته بندی محصولات | Current Regulator Diodes |
| مقدار کارخانه بسته | 500 |
| حداکثر ولتاژ محدود کننده | 3.5 V |
| حداکثر جریان رگولاتور | 10 mA |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 30 C |
| حداکثر ولتاژ عامل پیک | 30 V |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.31 | $2.26 | $2.22 |
حداقل: 1